Biohot sponsorem dnia meczowego z Lechem Poznań

Już w najbliższy weekend zmierzymy się w 4 kolejce Orlen 1 Liga z drużyną Lecha Poznań. W tym dniu mamy dla Was sporo atrakcji, między innymi konkurs 11 z nagrodami, występy Checz Cheerleaders Gdynia oraz wiele sportowych emocji.

Sponsorem dnia meczowego jest producent maści rozgrzewających dla sportowców i amatorów Biohot.

Z kodem „Marcus” 10% rabatu!

Chcemy gorąco podziękować Enerdze Checz Marcus Gdynia za zaufanie. Wierzymy, że obie strony posiadają podobne cechy i dążenia. Świeżość i zapał Energii Checz oraz motywacja do rozwoju BIOHOTu powodują, że zdążamy w jednym, wspólnym kierunku uwieńczonym sukcesem. Z wielką przyjemnością chcielibyśmy przybliżyć Wam naszą markę.

Ostatnimi czasy wysiłki producentów skupiają się głównie na szeroko pojętym odżywianiu zawodników. Rynek sportu pełen jest odżywek i suplementów diety. Mamy wrażenie, że w tym wszystkim gdzieś ktoś zapomniał o ważnym aspekcie przygotowania do treningu a także istotnych dla zawodnika elementów po treningu.

Tu właśnie wkracza BIOHOT – kosmetyki dla aktywnych. Zaczynamy od profesjonalnego kremu rozgrzewającego, który niezwykle skutecznie pomaga rozgrzać mięśnie, przyczepy oraz ścięgna. Aplikując BIOHOT extra+ przy tradycyjnej rozgrzewce, możemy znacznie obniżyć ryzyko kontuzji.

Poprawiając mikrokrążenie w tych partiach, BIOHOT extra+ pozwala organizowi dostarczyć jeszcze większej ilości tlenu, co ostatecznie ma wpływ również na wydajność. Na tym marka BIOHOT nie poprzestaje.

Wkrótce wprowadzamy całą gamę kosmetyków mających zabezpieczyć skórę i komfort zawodników po treningu i zawodach. Organizm osoby aktywnej z jednej strony jest wydajniejszy, z drugiej jednak „zużywa się” szybciej. BIOHOT chce zadbać przede wszystkim o skórę.

W opracowaniu profesjonalne kremy i balsamy do twarzy i ciała stworzone na bazie ultra-zdrowej pseudo-emulsji, ale nie tylko. Śledźcie nasz profil na FB i Instagramie. ZAPRASZAMY.